A szakma legjelentősebb konferenciáján is előadást tartott Dr. Lelkes Zoltán PDF Nyomtatás E-mail

A Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság 2010. november 10-12. között Balatonalmádiban rendezte meg 18. éves kongresszusát, Felfelé a lejtőn címmel. A háromnapos rendezvény a szakma legnagyobb hazai találkozója volt, közel 500 fő részvételével.

A rendszeroptimalizálás témakörében az Optasoft Kft. ügyvezetője, Dr. Lelkes Zoltán is előadást tartott.

Lelkes Zoltán - mint egy dinamikusan fejlődő KKV vállalat - a Herbárium 2000 Kft. példáján keresztül mutatta be a készlet- és termelésoptimalizálás bevezetésének tapasztalatait. >> Letöltés 

Amennyiben az elhangzott előadással, vagy a  készlet- és termelésoptimalizálással kapcsolatos kérdései lennének, kollégáink szívesen adnak választ!